Головна сторінка

 Оголошення, анонси культурного життя

 Оголошення про скликання сесій міської ради, засідань виконкому

 Місто

 Місцеве самоврядування

 Виконавчі органи Шосткинської міської ради

 Вибори

 Звіти

 Гаряча лінія

 Онлайн - голосування та опитування

 Поточні творчі конкурси

 Взаємодія з громадськістю

 Виконавчі органи державної влади

 Документи

 Публічні закупівлі

 Комунальна власність

 Послуги

 Статистика

 Споживач

 Економіка

 Інвестиції

 Регуляторна діяльність

 Доступ до публічної інформації

 Звернення громадян

 Запобігання та протидія корупції

 Фінансові ресурси та їх направлення

 Управління з питань НС інформує

 Медіа

 Військова служба за контрактом 
УРЯДОВА ГАРЯЧА ЛІНІЯ
 
 
 
КАЛЕНДАР СВЯТ НА  2018

РІК ДЛЯ УКРАЇНИ

 

  

МІСЬКІ АВТОБУСНІ

МАРШРУТИ

 

 

 

 

 ТЕЛЕФОННИЙ

ДОВІДНИК

      

 

 

  

 

 

 

 

 

8. Сектор з питань інвестиційної діяльності Шосткинської міської ради

 

Адреса: Україна, 41100, Сумська обл.,  м. Шостка,  вул. Садовий Бульвар, 14, 

 

 

Завідувач Пранович Юлія Сергіїівна, тел. (056449) 2-20-69

 

Електронна адреса : shostka_ekonom@ukr.net

 

 

Положення  про сектор з питань інвестиційної діяльності  Шосткинської міської ради

           

  1. 1.      ЗАГАЛЬНІ ПОЛОЖЕННЯ

1.1.  Сектор з питань інвестиційної діяльності Шосткинської міської ради (далі сектор) є виконавчим органом міської ради.

 

1.2.  В своїй роботі сектор керується Конституцією України, законом України «Про місцеве самоврядування в Україні», Указом Президента України «Про спеціальний режим інвестиційної діяльності на території міста Шостки Сумської області», Постановою Кабінету Міністрів України «Порядок розгляду і схвалення інвестиційних проектів, що реалізується в умовах спеціального режиму інвестиційної діяльності на території міста Шостки Сумської області», іншими законодавчими актами України, рішеннями обласної ради, розпорядженнями голови обласної державної адміністрації, рішеннями міської ради та виконавчого комітету, розпорядженнями міського голови, положенням про сектор.

 

1.3. Сектор підзвітний і підконтрольний раді, підпорядкований її виконавчому комітету, міському голові, заступнику міського голови з питань інвестиційної діяльності.

 

  1. 2.      МЕТА ТА ФУНКЦІЇ СЕКТОРУ

2.1. Забезпечує впровадження спеціального режиму інвестиційної діяльності на території міста Шостки та залучення інвестицій у пріоритетні види економічної діяльності на території міста Шостки.

 

2.2.  Розробляє пропозиції по залученню інвестицій у пріоритетні види економічної діяльності до програм соціально-економічного та культурного розвитку міста.

 

2.3. Приймає участь у складанні місцевих цільових програм, готує пропозиції по комплексному розвитку промисловості міста з урахуванням спеціального режиму інвестиційної діяльності.

 

2.4. Забезпечує проведення аналізу та систематизації статистичних даних розділів капітальні інвестиції. Відповідні висновки та пропозиції надає заступнику міського голови.

 

2.5. Забезпечує своєчасне надання звітів головному управлінню економіки облдержадміністрації про основні показники діяльності суб’єктів території пріоритетного розвитку та про стан залучення інвестицій в економіку міста.

 

2.6. Виконує роботи по процедурі розгляду та схвалення інвестиційних проектів, що реалізуються суб’єктами підприємницької діяльності у пріоритетних видах економічної діяльності на території міста затвердженої постановою Кабінету Міністрів України від 12 жовтня 2000року №1552 «Про затвердження Порядку розгляду та схвалення інвестиційних проектів, що реалізується у пріоритетних видах економічної діяльності на території міста Шостки Сумської області».

 

2.7.  Сприяє створенню умов для інвестиційної привабливості міста шляхом підготовки презентаційних матеріалів, забезпечення участі кращих підприємств міста у виставково-презентаційних заходах, оновлення та розповсюдження інформації презентаційного характеру в засобах масової інформації та глобальній мережі Інтернет.

 

2.8.  Надає інформативно-консультативні послуги потенційним інвесторам з питань інвестиційного законодавства, в т.ч. щодо діяльності спеціального режиму інвестиційної діяльності.

 

2.9.  Вирішує інші питання, пов’язані з інвестиційною діяльністю, що передбачені законодавчими актами України.

 

 

  1. 3.      СТРУКТУРА ТА ШТАТИ СЕКТОРУ

3.1.  Керує роботою завідувач сектору, який призначається міським головою в установленому законодавством порядку.

 

3.2.  Завідувач сектору забезпечує ефективну роботу сектору, виконання покладених на сектор завдань згідно даного положення, визначає завдання та розподіляє обов’язки між працівниками сектору.

 

3.3.  Фінансування витрат на утримання сектору здійснюється за рахунок місцевого бюджету.

 

  1. 4.      ВЗАЄМОВІДНОСИНИ З ІНШИМИ ВІДДІЛАМИ, СЕКТОРАМИ ТА СЛУЖБАМИ МІСЬКОЇ РАДИ

4.1.   Взаємовідносини з іншими відділами, секторами та службами міської ради здійснюються на основі законодавства України, регламенту роботи виконавчого комітету, рішень міської ради та функціональних обов’язків.

 

  1. 5.      ЗАКЛЮЧНІ ПОЛОЖЕННЯ

5.1.   Реорганізація чи ліквідація сектору є виключно компетенцією міської ради.

 

5.2.   У випадку зміни фукцій, що виконуються сектором, у дане «Положення» в установленому порядку вносяться необхідні зміни.

  

 

 
 
 
 
 

ШОСТКИНСЬКИЙ КРАЄЗНАВЧИЙ МУЗЕЙ

ЦЕНТР ЕСТЕТИЧНОГО ВИХОВАННЯ


 ШОСТКИНСЬКА МІСЬКА ЦБС

 ШОСТКИНСЬКА ДИТЯЧА

ШКОЛА МИСТЕЦТВ

МАЛА АКАДЕМІЯ НАУК

СТАНЦІЯ ЮНИХ НАТУРАЛІСТІВ

 

 

НОВИНИ ШОСТКИ 

 

  

  

 


Цей веб-сайт створений відповідно до проекту "Створення системи ефективного управління муніципальною економікою шляхом запровадження сприятливих інвестиційних умов в пріоритетних сферах економічної діяльності", що є переможцем IV Всеукраїнського конкурсу проектів та програм розвитку місцевого самоврядування 2006 р.

УВАГА! При використанні матеріалів сайту гіперпосилання на www.shostka-rada.gov.ua є обов'язковим

© 2007 Ідея й структура: Артем Серенок
© 2007-2014 Технічний супровід: "Шостка.NET"