Головна сторінка

 Оголошення, анонси культурного життя

 Оголошення про скликання сесій міської ради, засідань виконкому

 Місто

 Місцеве самоврядування

 Виконавчі органи Шосткинської міської ради

 Вибори

 Звіти

 Гаряча лінія

 Онлайн - голосування та опитування

 Поточні творчі конкурси

 Взаємодія з громадськістю

 Виконавчі органи державної влади

 Документи

 Публічні закупівлі

 Комунальна власність

 Послуги

 Статистика

 Споживач

 Економіка

 Інвестиції

 Регуляторна діяльність

 Доступ до публічної інформації

 Звернення громадян

 Запобігання та протидія корупції

 Фінансові ресурси та їх направлення

 Управління з питань НС інформує

 Медіа

 Військова служба за контрактом 
УРЯДОВА ГАРЯЧА ЛІНІЯ
 
 
 
КАЛЕНДАР СВЯТ НА  2018

РІК ДЛЯ УКРАЇНИ

 

  

МІСЬКІ АВТОБУСНІ

МАРШРУТИ

 

 

 

 

 ТЕЛЕФОННИЙ

ДОВІДНИК

      

 

 

  

 

 

 

 

 

Загальні правила роботи виконкому, правила внутрішнього трудового розпорядку

 

Затверджено  рішенням  виконкому від 30.12.10 № 339 " Про Регламент  виконавчого комітету Шосткинської міської ради"

 

Правила внутрішнього трудового розпорядку виконавчого комітету Шосткинської міської ради

Початок робочого дня о 8 год. 00 хв.

Перерва на обід з 12 год. 00 хв. до 13 год. 00 хв.

Закінчення робочого дня з понеділка по четвер о 17 год. 15 хв., в п’ятницю – о 16 год. 00 хв.

Для робітників, зайнятих обслуговуванням виконавчого комітету Шосткинської міської ради початок і закінчення роботи, перерва на обід встановлюється за окремим графіком роботи.

Напередодні святкових і неробочих днів тривалість робочого дня зменшується на одну годину. Ця норма поширюється на випадки перенесення в установленому порядку передсвяткового дня на інший день тижня з метою об'єднання днів відпочинку (стаття 53 КЗпП України).

 

Про тимчасову відсутність працівника на робочому місці у зв’язку зі службовою необхідністю останній повідомляє безпосереднього керівника, а керівники відділів, управлінь, служб та секторів  – заступника міського голови, секретаря міської ради, керуючого справами виконкому (згідно розподілу обов’язків). На тимчасову відсутність працівника на робочому місці, у зв’язку з особистою необхідністю, останній отримує згоду безпосереднього керівника.

 

Регламент виконавчого комітету Шосткинської міської ради:

 

Розділ 10. Організація роботи виконкому

 

Параграф 1. Режим роботи виконкому. Робочий час, відпустки.

 

1.1. В усіх виконавчих органах міської ради, незалежно від місця їх розташування єдиний початок робочого дня - о 8-00, закінчення робочого дня - о 17-15, в п'ятницю - о 16-00, обідня перерва з 12-00 до 13-00.

 

1.2. Питання про своє перебування поза приміщенням адміністративного будинку працівники погоджують зі своїми безпосередніми керівниками та завідувачем сектору контролю.

 

1.3. Табельний облік робочого часу працівників (окрім самостійних виконавчих органів ради) здійснює головний спеціаліст з кадрових питань організаційного відділу за інформацією керівників виконавчих органів ради. Підписаний міським головою або керуючим справами виконкому табель обліку робочого часу працівників подається до відділу бухгалтерського обліку подекадно.

 

1.4. Надання відпусток працівникам виконавчих органів ради здійснюється згідно щорічно затверджених графіків відпусток та відповідно до чинного законодавства.

У разі необхідності, за розпорядженням міського голови, працівник може бути відкликаний з відпустки за його згодою.

 

1.5. Виїзди у відрядження працівників здійснюються з дозволу міського голови, його заступників, секретаря міської ради, керуючого справами виконкому при наявності відповідних підстав. В усіх випадках головний спеціаліст з кадрових питань організаційного відділу готує відповідні проекти розпорядженнь міського голови.

 Посвідчення про відрядження надаються завідувачем сектором контролю та підписуються міським головою, секретарем міської ради, заступниками міського голови, керуючим справами виконкому.

 

Параграф 2. Організація чергувань у вихідні та святкові дні

 

2.1. З метою швидкого реагування на непередбачені ситуації, виконання невідкладної роботи у вихідні та святкові дні запроваджується чергування  заступників міського голови, секретаря ради, керуючого справами виконкому, працівників виконавчих органів ради.

Графіки чергувань заступників міського голови, секретаря ради, керуючого справами виконкому складаються керуючим справами виконкому і затверджуються міським головою.

Графіки чергувань працівників виконавчих органів ради складаються і затверджуються керівниками цих органів.

2.2. Тривалість чергування у вихідні та святкові дні, обсяги і терміни виконання робіт черговими працівниками погоджуються з заступниками міського голови, секретарем ради, керуючим справами виконкому (відповідно до розподілу обов’язків).

Чергові заступники міського голови, секретар ради, керуючий справами виконкому  термін роботи у вихідні та святкові дні погоджують з міським головою.

2.3. Службова записка з інформацією про фактично відпрацьований час у святкові та вихідні дні подається головному спеціалісту з кадрових питань організаційного відділу. За чергування у вихідні та святкові дні відповідальним особам можуть надаватися  додаткові вихідні дні.

 

 

Оновлено

01.11.16

 
 
 
 
 

ШОСТКИНСЬКИЙ КРАЄЗНАВЧИЙ МУЗЕЙ

ЦЕНТР ЕСТЕТИЧНОГО ВИХОВАННЯ


 ШОСТКИНСЬКА МІСЬКА ЦБС

 ШОСТКИНСЬКА ДИТЯЧА

ШКОЛА МИСТЕЦТВ

МАЛА АКАДЕМІЯ НАУК

СТАНЦІЯ ЮНИХ НАТУРАЛІСТІВ

 

 

НОВИНИ ШОСТКИ 

 

  

  

 


Цей веб-сайт створений відповідно до проекту "Створення системи ефективного управління муніципальною економікою шляхом запровадження сприятливих інвестиційних умов в пріоритетних сферах економічної діяльності", що є переможцем IV Всеукраїнського конкурсу проектів та програм розвитку місцевого самоврядування 2006 р.

УВАГА! При використанні матеріалів сайту гіперпосилання на www.shostka-rada.gov.ua є обов'язковим

© 2007 Ідея й структура: Артем Серенок
© 2007-2014 Технічний супровід: "Шостка.NET"