Головна сторінка

 Оголошення, анонси культурного життя

 Оголошення про скликання сесій міської ради, засідань виконкому

 Документи

 Публічні закупівлі

 Статистика

 Регуляторна діяльність

 Доступ до публічної інформації

 Фінансові ресурси та їх направлення

 МедіаНовини пенсійного фонду


 

Пенсійний фонд інформує: До уваги громадян!


Пунктом 1.6 Протоколу № 2 позачергового засідання комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій Сумської обласної державної адміністрації щодо скасування до особливого розпорядження проведення особистих прийомів громадян в усіх органах державної влади та органах місцевого самоврядування:   СКАСОВАНО ОСОБИСТІ ПРИЙМИ ГРОМАДЯН в усіх органах державної влади Сумської області.


 

На Сумщині фінансування пенсій відбувається за графіком


Станом на 15 червня 2020 року Пенсійний фонд Сумщини продовжує фінансування пенсій згідно із затвердженим графіком


 

Пенсійний фонд інформує: Про перерахунок пенсій з 1 квітня


Відповідно до частини четвертої статті 42 ЗУ «Про загальнообов»язкове державне пенсійне страхування» з 1 квітня Пенсійним фондом проведено перерахунок пенсій пенсіонерам, які після призначення або попереднього перерахунку продовжували працювати та на 1 березня року, в якому здійснюється перерахунок, набули права на проведення перерахунку, передбаченого абзацами першим – третім цієї частини, на найбільш вигідних умовах. Тобто, це пенсіонери, які станом на 1 березня набули 24 місяці страхового стажу після призначення (попереднього перерахунку) або менше ніж 24 місяці, проте після призначення (попереднього перерахунку) минуло 2 роки. При проведенні перерахунку обрано більш вигідний для пенсіонера варіант:


 

Пенсійний фонд інформує


Для запобігання коронавірусній інфекції COVID-19 в Україні впроваджено карантин. Щоб уберегти людей похилого віку від ризику захворювання на коронавірус, відповідно до Указу Президента від 13.03.2020 № 87/2020 "Про невідкладні заходи щодо забезпечення національної безпеки в умовах спалаху гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2", керуючись протоколом позачергового засідання Сумської обласної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій від 12.03.2020 № 2, Пенсійний фонд Сумщини ТИМЧАСОВО СКАСОВУЄ:


 

Неоформлені трудові відносини – це ризик для пенсійного забезпечення в майбутньому


Спеціалісти Шосткинського сервісного центру постійно проводять активну роз’яснювальну роботу серед фізичних осіб-підприємців та найманих працівників щодо необхідності дотримання норм законодавства про працю та сплати єдиного соціального внеску у розмірі не менше законодавчо встановленого мінімуму. Мета цієї інформаційно - роз’яснювальної роботи - змусити кожну людину замислюватися, що неоформлені належним чином трудові відносини – це великий ризик для їх пенсійного забезпечення в майбутньому


 

Про легалізацію заробітної плати найманих працівників


Повага до себе починається з шанування законів своєї держави. У нинішніх умовах актуальною темою сьогодення є боротьба з виплатою заробітної плати у «конвертах», реалізація гарантій оплати праці та організація заходів недопущення виникнення заборгованості з виплати заробітної плати. Підприємства, установи, організації та громадяни – суб’єкти підприємницької діяльності, при виплаті заробітної плати повинні дотримуватись чинного законодавства, нести відповідальність за навмисне ухилення від сплати податків і порушення норм законодавства щодо виплати заробітної плати.


 

Приміщення сервісних центрів Пенсійного фонду України приведені до єдиних стандартів Пенсійного фонду України


Наприкінці 2019 року на Шосткинщині презентували оновлений сервісний центр. Оновлення сервісного центру є частиною проєкту ВІДКРИТИЙ ПЕНСІЙНИЙ ПРОСТІР — нової філософії змін у наданні пенсійних послуг, в основі яких нова якість та зміст послуг, компетентність фахівців, доступність, повага до клієнта.


 

Можливості та переваги інформаційного сервісу Веб-порталу електронних послуг Пенсійного фонду України


Веб-портал електронних послуг Пенсійного фонду України – сучасний спосіб надання інформації, дистанційного обслуговування громадян за допомогою сучасних електронних сервісів.


 

Підготовка документів для призначення пенсій майбутнім пенсіонерам


Пунктом 11 частини другої статті 64 Закону України “Про  загальнообов'язкове державне пенсійне страхування” передбачено письмове і     нформування застрахованих осіб про набуття права на призначення пенсії і порядок її призначення.


 

Липневий перерахунок пенсій


Про постанову № 543 «Про внесення змін до деяких постанов Кабінету Міністрів України» (далі — Постанова 543) від 26.06.2019, що набула чинності з 1 липня.


 

Увага! Зміна рахунків! 

Легалізація зайнятості: наслідки та відповідальність 

Перерахунок з 01 квітня 2019 року працюючим пенсіонерам 

Про право на одноразову доплату до пенсій з 01 березня 2019 року 

Щодо обчислення страхового стажу та відображення його на Веб-порталі електронних послуг Пенсійного фонду України


Страховий стаж в Україні обчислюють лише з 1 січня 2004 року.

1    2    3    4    5


Цей веб-сайт створений відповідно до проекту "Створення системи ефективного управління муніципальною економікою шляхом запровадження сприятливих інвестиційних умов в пріоритетних сферах економічної діяльності", що є переможцем IV Всеукраїнського конкурсу проектів та програм розвитку місцевого самоврядування 2006 р.

УВАГА! При використанні матеріалів сайту гіперпосилання на www.shostka-rada.gov.ua є обов'язковим

© 2007 Ідея й структура: Артем Серенок
© 2007-2014 Технічний супровід: "Шостка.NET"