Безоплатна правова допомога

Пробація - можливості для змін

Пробація – це система наглядових та соціально-виховних заходів, що застосовуються за рішенням суду до засуджених, виконання певних видів кримінальних покарань, не пов’язаних з позбавленням волі (далі - клієнт пробації), та забезпечення суду інформацією, що характеризує обвинуваченого.

Пробація - можливості для змін

799 адвокатів долучилися співпраці із системою БПД

Підбито підсумки ХІІ конкурсу з відбору адвокатів, які залучаються для надання безоплатної вторинної правової допомоги, у м. Київ та 23 областях. За результатами конкурсу 799 адвокатів включені до Реєстру адвокатів, які надають безоплатну вторинну правову допомогу. На сьогодні у Реєстрі загалом 7 553 адвокати.

Правовий захист біженців

20 червня світова спільнота відзначає Всесвітній день біженців. Ці люди стають жертвами переслідувань за ознаками раси, віросповідання, національності, громадянства, належності до певної соціальної групи або політичних переконань. Вони вимушені покидати власні домівки та пристосовуватися до нового життя в іншій країні.

Порядок встановлення факту народження на тимчасово окупованій території АРК Крим та м. Севастополя»

18 травня  в Україні відзначається День боротьби за права кримськотатарського народу та вшановується пам'ять жертв депортації кримських татар. У рамках відзначення пам’ятного Дня фахівці Шосткинського місцевого центру безоплатної правової допомоги інформують про особливості встановлення факту народження на тимчасово окупованій території Порядок АР Крим та м. Севастополя.

Роз’яснення терміну “громадське місце” в частині дотримання маскового режиму згідно з Постановою КМУ від 11.03.2020 №211

Постановою Кабінету Міністрів України від 11 березня 2020 року № 211 «Про  запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2» (далі – Постанова №211) встановлено карантинний захід в частині заборони перебування в громадських місцях без вдягнутих засобів індивідуального захисту, зокрема респіратора або захисної маски, у тому числі виготовлених самостійно.

Оголошено відбір серед адвокатів для навчання та участі у пілотному проєкті з відновного правосуддя

Координаційний центр з надання правової допомоги в рамках пілотного проєкту «Програма відновлення для неповнолітніх, які є підозрюваними у вчиненні злочину» (далі – пілотний проєкт) оголошує конкурс з відбору учасників тренінгу – адвокатів, включених до Реєстру адвокатів, які надають безоплатну вторинну правову допомогу, на тему “Базові навички медіатора в кримінальних справах”. Учасники, що успішно пройдуть навчання, зможуть долучитися до реалізації пілотного проєкту.

Порядок державної реєстрації шлюбу та розлучень в умовах карантину

Безробіття під час карантину: куди звертатися за допомогою

Уряд розширив перелік тих, кому можна працювати у період посиленого карантину

Кабінет міністрів України розширив перелік об’єктів, які можуть продовжувати роботу в період посиленого карантину, і категорії громадян віком 60 років і старше, які не підлягають самоізоляції.

За поширення фейків про короновірус -відповідальність

Драматичний заголовок з багатьома знаками оклику, емоційна розповідь про факти, на яких нема посилання. Так виглядає фейкова новина, яка може стати справжньою небезпекою під час надзвичайної ситуації. Драматичний заголовок з багатьома знаками оклику, емоційна розповідь про факти, на яких нема посилання. Так виглядає фейкова новина, яка може стати справжньою небезпекою під час надзвичайної ситуації.

Система БПД призупиняє прийом громадян і надає правову допомогу дистанційно

З 23 березня 2020 року і до завершення карантину система безоплатної правової допомоги призупиняє особистий прийом громадян та надання адресної правової допомоги. У цей період система БПД надаватиме правові послуги дистанційно. Ці заходи передбачені наказом Координаційного центру з надання правової допомоги від 20 березня №128-аг «Про організацію роботи з громадянами на період карантину».

Надання відпустки на період оголошення карантину

Шосткинський місцевий центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги інформує:

У Сумах розпочало роботу міжрегіональне управління міністерства юстиції, яке поєднало три області

Північно-Східне міжрегіональне управління Міністерства юстиції (м. Суми) – новий державний орган, який поєднав Сумську, Полтавську та Чернігівську області. Центром консолідації територіальних управлінь юстиції зазначених регіонів стало місто Суми.

НЕОБАЧНІСТЬ ЦІНОЮ ПОНАД 13 ТИСЯЧ ГРИВЕНЬ

Під час патрулювання працівник поліції з власної необережності втратив портативну радіостанцію, проте компенсувати її вартість не збирався, а згодом взагалі звільнився з правоохоронних органів. Для відшкодування матеріальної шкоди було подано позов до суду, який згодом задовольнили, тим самим зобов’язавши відповідача повернути 13 тисяч гривень.

1    2    3    4    5